• Holmedalen Tannlegesenter
    Holmedalen 2
    Kleppestø 5300
  • +47 56 14 18 15
  • holmedalen@tannlegesenter.as

Gratiks parkering rett utenfor klinikken

  • Vik Tannlegesenter
    Sentrumsgata 34
    6893 Vik i Sogn
  • +47 57 69 54 77
  • vik@tannlegesenter.as

Gratiks parkering rett utenfor klinikken

  • Holberg Tannlegesenter
    Strandgaten 193
  • +47 55 23 34 20
  • holberg@tannlegesenter.as

2.etg. Heis i bygget. Parkering på framsiden eller bak bygget.

  • Kvernaland Tannlegesenter
    Gamle Åslandsvegen 7 4355 Kvernaland
  • +47 51 48 56 68
  • kvernaland@tannlegesenter.as

God parkering rett utenfor klinikken.

  • Oasen Tannlegesenter
    Oasen Bydelssenter
    5147 Fyllingsdalen
  • +47 55 16 16 63
  • Oasen@tannlegesenter.as

Gratis parkering i 3 timer for kunder på kjøpesenteret.

  • Odda Tannlegesenter
    Kremarveien 3
    5750 Odda
  • +47 53 64 11 71
  • odda@tannlegesenter.as

Gratis parkering bak klinikken eller borte med Odda kirke.